Kontakt

Kontakt

Karla Agan

Juhatuse esimees

Tel.+372 522 8988 karla.agan@glassense.com

Janek Läänerand

Juhatuse liige

Tel.+372 501 0199 janek.laanerand@glassense.com

Kaido Toonekurg

Fassaadivaldkonna juht

Tel.+372 56 59 309 kaido.toonekurg@glassense.com

Marko Lamp

Akna- ja siselahenduste valdkonna juht

Tel.+372 50 66 265 marko.lamp@glassense.com

Eddi Joost

Juhatuse liige

Tel.+372 511 9375 eddi.joost@glassense.com

Heivi Saarmets

Personali ja jätkusuutlikkuse valdkonna juht

Tel.+372 51 99 9229 heivi.saarmets@glassense.com

Priit Joosepson

Kolu tehase juht

Tel.+372 52 89 853 priit.joosepson@glassense.com

Raido Kõiv

Tartu & Mäo tehase juht

Tel.+372 52 51 007 raido.koiv@glassense.com

Vadims Basalajs

Riia tootmise juht

Tel.+371 29 17 6913 vadims.basalajs@glassense.com

Rickard Schönfeldt

Rootsi turu juht

Tel.Tel.+46 70 6057721 rickard.schonfeldt@glassense.com

Geert Van Eemeren

BENELUX turu juht

Tel.+32 491 502115 geert.vaneemeren@glassense.com

Tootmisüksused

Kolu

Kolu, Kose vald 75121 Harju maakond ESTONIA

Tel +372 676 6580 info@glassense.com

Mäo

Mäo 72751 Järva maakond ESTONIA

Tel +372 384 6170 mao@glassense.com

Tartu

Lääneringtee 4 Tartu 50407 ESTONIA

Tel +372 730 0220 tartu@glassense.com

Riga

Cesvaines iela 14 Rīga LV-1073 LATVIA

Tel +371 671 49400
riga@glassense.com